164523 nemovitostí
562 recenzi
2289 firem

Najděte Váš vysvěný domov

Prodej rodinného domu 195 m², pozemek 207 m²

Jugoslávská, Teplice

0 Kč

Jugoslávská Nabízíme Vám k prodeji nádherný dům o dispozici 4+kk se zahradou, studnou a garáží.Dům je situován do zástavby řadových vil ve velmi žádané lokalitě Bílá cesta. Vila byla kompletně rekonstruována v roce 2010 a to včetně zateplení střechy. Podlahy v domě jsou plovoucí (Branda), okna jsou plastová krytá žaluziemi, schody dřevěné. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem. TV rozvody jsou vedeny i do 2.np, kabel pro satelit je vyveden taktéž. Dům je zabezpečen alarmem.
V 1.np se nachází obývací pokoj, který je prostorově otevřen téměř skrze celý půdorys domu, dominuje mu dřevěné schodiště a rohový krb s průduchy do dvou pokojů a chodby. Je zde také prostor pro jídelnu navazující na kuchyně na míru (Koryna), kde jsou součástí vestavné spotřebiče – elektrická a mikrovlnná trouba, digestoř s uhlíkovým filtrem a indukční varná deska. V kuchyni je instalováno podlahové topení. Obývací pokoj a jídelna navazují francouzským oknem na terasu a dále zahradu o velikosti 80m2, kde se nachází i vlastní studna pro využití zahrady. Samostatná toaleta a drobná šatna se je v zádveří vstupní chodby.
Ve 2.np jsou celkem tři pokoje, kde ložnice je situována k severní straně a další dva pokoje se společným balkonem k jihu. V chodbě jsou na míru dvě prostorné vestavěné skříně. Z chodby je přístupné sociální zázemí s vanou, dvěma umyvadly a závěsnou toaletou. Dveře i zárubně jsou laminované (PortaDoors), Dřevěné schodiště je lemováno nerezovým zábradlím, celý dům byl renovován ve velmi příjemném moderním designu.
Sklep (pouze 2/3 pod zemí) je velmi suchý a prostorný. Je zde přivedena voda i odpady – dříve bývala v prostorách prádelna. Vhodné využití pro saunu, případně pro skladování sezónních věcí. Součástí prodeje je i garáž, vzdálená pouhých 25m od domu.
Neváhejte, prodeje domů v této příjemné lokalitě jsou omezeny.
V případě zájmu je možná prohlídka kdykoliv po dohodě s makléřem.
Financování zajistíme.

Váš makléř

Cena: 0 Kč

Průměrná cena za m2 v lokalitě: 26 974 Kč
Cena bytu za m2: 24615 Kč 9%

Adresa Jugoslávská, Teplice

V okolí se nachází:

Lékárna PRONATAL PHARMA 589 m
Lékárna U Soudu 910 m
Dr.Max LÉKÁRNA 1.09 km
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice 1.27 km

Nechte si spočítat nejlepší nabídku hypotéky

Všechny služby v okolí