164523 nemovitostí
562 recenzi
2289 firem

Najděte Váš vysvěný domov

Prodej rodinného domu 422 m², pozemek 4 342 m²

Velké Heraltice - Malé Heraltice, okres Opava

599 000 Kč

Exklusivně Vám nabízíme ke koupi částečně podsklepený rodinný dům v obci Malé Heraltice.Dům je situován v blízkosti silnice č.11, která zajišťuje velmi dobré spojení mezi Opavou a Bruntálem a dále na Ostravu na straně jedné a Šumperk či Hradec Králové na straně druhé. Díky tomu je zde i velmi dobré spojení do těchto měst příměstskými a dálkovými autobusy.
Po vstupu do domu se ocitneme ve vstupní verandě, a dále pak v chodbě s kotlem na tuhá paliva, který zajišťuje vytápění domu. Z chodby se vstupuje do pokoje, obývacího pokoje a z něj do ložnice. Dál se z chodby vstupuje do kuchyně a z ní pak do spíže či koupelny. Najdeme zde i vstup do klenbového sklepa, celého zbudovaného z kamene a také vystup na půdu, kde se nachází běžné půdní prostory a jeden pokoj. Ve verandě je umístěno samostatné WC.
Přímo na dům navazují hospodářské části, bývalý chlév pro chov domácího zvířectva, na něj navazuje další chlév s průchodem do zahrady s udírnou. Na chlév pak navazuje stodola. Podél stodoly a za ní se nachází zahrady cca 3496 m2, od spodní hranice po horní v délce cca 120m a v nejširším místě cca 39 m. Dále jsou menší zahrady ještě před domem cca 251 m2 a vedle domu cca 305 m2.
Dům je napojen na elektrickou energii, voda je čerpána z vlastní studny, odpady jsou svedeny do žumpy.
Vhodný způsob financování této nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím vlastního partnera, působícím napříč celým bankovním spektrem. V případě zájmu o prohlídku či bližší informace mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Na zmeškané hovory odpovím obratem. Do konce prosince 2015 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 1,59 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Váš makléř

Cena: 599 000 Kč

Průměrná cena za m2 v lokalitě: 1 792 Kč
Cena bytu za m2: 1419 Kč 21%

Adresa Velké Heraltice - Malé Heraltice, okres Opava

V okolí se nachází:

MŠ Krnov, Žižkova 12.29 km
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov 12.76 km
Slezská nemocnice v Opavě 14.86 km
Základní škola Opava, Šrámkova 16.63 km

Nechte si spočítat nejlepší nabídku hypotéky

Všechny služby v okolí