164530 nemovitostí
453 recenzi
2288 firem

Najděte Váš vysvěný domov

Prodej rodinného domu 138 m², pozemek 188 m²

Diblíkova, Praha 10 - Dolní Měcholupy

6 489 370 Kč

Moderní rodinný dům o velikosti 4+kk o rozloze 138 m2, který se nachází v rezidenční lokalitě na rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup. Je vzdálen pouhých osm minut jízdy od metra („A“ - Depo Hostivař). Dům disponuje velkým obývacím pokojem s kuchyňským koutem, z něhož lze vstoupit na vlastní zahrádku. Zahrada je orientována na severo-východní světovou stranu. V přízemí se dále nachází šatna, technická místnost a toaleta. V prvním patře naleznete tři prostorné ložnice a koupelnu s dvěma umyvadly, vanou a toaletou. K dispozici je také pracovna, kterou je možné využívat jako šatnu. Řešení domu je praktické a nabízí spoustu důmyslných úložných prostor, vč. komory. Výhledy z domu jsou orientovány na východní a západní světovou stranu.
Rodinný dům je součástí úspěšné výstavby příjemné a moderní architektury developerské společnosti FINEP. Výhodou je velký výběr nadstandardního vybavení včetně možné volby dispozičních variant. Výborná dostupnost MHD (bus 2 min. chůze) i napojení na pražské výpadovky, přesto v bezprostřední blízkosti krásné přírody.
Zastávka autobusu MHD se nachází 2 minuty chůze od objektu, cesta na nejbližší metro („A“ – Depo Hostivař) trvá osm minut. Cesta do centra Prahy trvá 15 minut.
Lokalita nabízí řadu sportovních a volnočasových aktivit, jako běhání, jízda na kole / in-line bruslích po cyklostezce, procházky v blízkém přírodním parku Hrušov nebo rybaření a koupání v přírodní rezervaci Slatina. Nejen v zimních měsících lze využít zcela nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou. Pro milovníky golfu je k dispozici Golf Hostivař, vzdálený 10 minut jízdy. Výhodou této lokality je široké spektrum občanských služeb, jako jsou pošta, škola, školka, restaurace, lékař, atd. V těsné blízkosti se nachází také obchodní centrum Europark Štěrboholy, které nabízí širokou paletu služeb a obchodů 7 dní v týdnu.

V rámci předchozích etap výstavby tohoto projektu vzniklo několik dětských hřišť a sportovišť.
Skvělé bydlení nejen pro rodiny s dětmi. Přijďte se přesvědčit a prohlédněte si náš vzorový dům přímo v lokalitě.

Váš makléř

Mobil: +
E-mail:

Cena: 6 489 370 Kč

Průměrná cena za m2 v lokalitě: 50 038 Kč
Cena bytu za m2: 47024 Kč 6%

Adresa Diblíkova, Praha 10 - Dolní Měcholupy

V okolí se nachází:

Lékárna EUROPARK Štěrboholy 843 m
Lékárna Hostivařská 2.1 km
MŠ Boloňská 2.45 km
Lékárna v Dolních Počernicích 2.64 km

Nechte si spočítat nejlepší nabídku hypotéky

Všechny služby v okolí