164521 nemovitostí
455 recenzi
2288 firem

Najděte Váš vysvěný domov

Prodej rodinného domu 558 m², pozemek 1 549 m²

Kozlany, okres Vyškov

649 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji řadový RD 3+1 – bývalou rozsáhlou hospodářskou usedlost včetně zahrady v Kozlanech. Dům je určen k rekonstrukci. Celková plocha pozemku – dům, hospodářská stavení, kůlna, dvůr, zahrada a mlat – je o výměře 1 549 m2. Dům má vchod z ulice a průjezd do dvora s možností parkování. Nemovitost je možno využít i k chovu hospodářských zvířat nebo ke komerčním účelům. Dům má rozsáhlé půdní prostory, které po rekonstrukci mohou být využity i jako dvougenerační bydlení se samostatnými vchody.Dispozice: vstupní chodba se vstupem do dvora, tři prostorné pokoje, kuchyně, koupelna. Ze dvora vstup do půdních prostor, hospodářských místností a na dvoře velká kůlna. V horní části pozemku polorozpadlý mlat s velkým prostorným sklepem.
V domě elektřina, plyn, obecní vodovod, odpady do septiku, kanalizace před domem. Vytápění možno tuhými palivy nebo plynové WAF. Ohřev vody elektrickým bojlerem.
Nemovitost je poblíž středu obce s dobrým dopravním spojením do Vyškova. Obec je na hlavní trase z Vyškova přes Nesovice na Uherské Hradiště. Vzdálenost do Vyškova – 12 km. V obci je obecní úřad, zdravotnické zařízení, vodovod, kanalizace, plynofikace. Obec má cca 300 obyvatel.
Lokalita je vhodná jak pro mladé rodiny, tak i pro klidný život ve zralém věku.Zdarma zajistíme finanční poradenství.

Váš makléř

Cena: 649 000 Kč

Průměrná cena za m2 v lokalitě: 5 633 Kč
Cena bytu za m2: 1487 Kč 74%

Adresa Kozlany, okres Vyškov

V okolí se nachází:

Nemocnice Vyškov 9.1 km
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace 9.45 km
Jiří Patloka 12.13 km
MŠ Želeč, okres Prostějov, příspěvková organizace 16.42 km

Nechte si spočítat nejlepší nabídku hypotéky

Všechny služby v okolí