164530 nemovitostí
453 recenzi
2288 firem

Najděte Váš vysvěný domov

Pronájem bytu 1+kk 30 m²

Sosnová, Liberec - Liberec XV-Starý Harcov

5 900 Kč

K pronájmu je k dispozici byt o velikosti 28,6 m2 s balkónem ve 4. podlaží ve vyhledávaném bytovém domě v Harcově – tzv. “Wolkerák”.
Byt je po rekonstrukci koupelny a kuchyňského koutu, který je zcela oddělen o obytné místnosti, jedná se tedy fakticky o 1+1. V kuchyni je k dispozici vestavná lednice a dvouplotýnkový vařič. V koupelně je příprava na pračku. V celé délce chodby je také nová vestavná skříň s jedním zrcadlovým posuvným dílem. V obývacím pokoji je původní parketová podlaha a nová plastová okna. V bytě je možno instalovat zabezpečovací zařízení, kabeláž je připravena.
K bytu dále přináleží sklepní kóje a uzamykatelná skříň v mezipatře.Parkování je možné na parkovišti pod bytovým domem. Dům má vlastní plynovou kotelnu a v nedávné době prošel kompletní rekonstrukcí fasády a balkónů.
Z bytu je jedinečný výhled na celou Libereckou kotlinu a Ještědský hřeben.
Obchod se smíšeným zbožím je vzdálen cca 200 m, ostatní občanské vybavení v dosahu. Jedná se pro ideální bydlení pro sportovce a milovníky přírody. Přímo za domem je cesta, která se po 200 metrech napojuje na značené turistické trasy na Libereckou výšinu (žlutá), Mlynářův kříž (zelená) a Strážní buk (červená). Ideální pro vycházky nebo kondiční běh. V dosahu je také ZOO, botanická zahrada a vodní nádrž Starý Harcov.
Cena nájmu je 5.900 Kč / měsíc, záloha na teplo, vodu a společné prostory je 1.600 Kč / měsíc, elektřina na vlastní smlouvu. Vratná kauce je stanovena ve výši 12.000 Kč, poplatek RK ve výši 6.000 Kč.

Váš makléř

Cena: 5 900 Kč

Průměrná cena za m2 v lokalitě: 98 Kč
Cena bytu za m2: 197 Kč 50%

Adresa Sosnová, Liberec - Liberec XV-Starý Harcov

V okolí se nachází:

Lékárna 2.69 km
Lékárna Zur Rose 2.71 km
MŠ Sovička Česká Lípa, Eliášova 2.87 km
Dr.Max LÉKÁRNA 2.92 km

Nechte si spočítat nejlepší nabídku hypotéky

Všechny služby v okolí