164523 nemovitostí
562 recenzi
2289 firem

Najděte Váš vysvěný domov
Recenze na ulici a okoli do 1 km

RYNEČEK 160, Příbram - Přidat recenzi

Chlumecky , 2016-02-13 22:07:52

Ryneček a především pak věžové domy jsou sice po nové rekonstrukci, zateplené a mohou budit dojem spokojeného bydlení, opak je pravdou. Frekventovaná hlavní silnice pod okny a spousta nepohodlných sousedů. Rovněž je zde problém s parkováním. Jediné plus, je 5 minut chůze od centra. Bydlení je na tomto sídlišti jedno z nejlevnějších, prodejci musí s cenou dolu, jelikož nejde o lukrativní oblast
Reagovat

TŘÍDA OSVOBOZENÍ 318, Příbram - Přidat recenzi

Cipriani , 2016-02-13 23:26:36

Cihlový dům po celkové rekonstrukci, zateplený s novou střechou. Třída Osvobození je lukrativní místo pro bydlení v Příbrami. Nacházíme se zde přímo v centru. Pozitivum je, že v blízkosti máme dvě možná nejlepší restaurace ve městě, plavecký bazén, divadlo, kino a obchody. Kousek to máme i na náměstí, kde zejména v létě můžeme obdivovat nadání exotických spoluobčanů. Smích. Parkování s parkovací kartou přímo u domu. Jedinou nevýhodou je, že domy nemají výtah. Celkově příjemné bydlení.
Reagovat

DLOUHÁ 105, Příbram - Přidat recenzi

Yancha , 2016-02-13 23:31:47

V bytovém domě v ulici Dlouhá bydlím přes šest let. Lokalita je z mého pohledu ideální. Sousedí s historickým centrem města, veškerá občanská vybavenost je na dosah (OC, školy, školky, lékař, fitko...). Co se samotného bytového domu týče, je to 5ti poschoďový dům s nově postaveným proskleným výtahem (2014). Každá bytová jednotka má přístup do sklepních a úložných prostor. Dům je z mého pohledu bezpečný - nekrade se zde. Sousedé jsou moc milí a o dům se stará společenství vlastníků a nájemníků ke všeobecné spokojenosti. Dům je po rekonstrukci, zateplený a s plastovými okny. Jsem zde opravdu spokojena a mohu bydlení zde jen a pouze doporučit.
Reagovat