164521 nemovitostí
553 recenzi
2289 firem

Najděte Váš vysvěný domov
Recenze na ulici a okoli do 1 km

VINOHRADSKÁ 1704, Praha - Přidat recenzi

AV , 2016-02-13 21:26:07

Bydlím na Vinohradské 2 roky a lepší lokalitu jsem si nemohla vybrat. Mám to pár kroků na metro Jiřího z Poděbrad. Hned vedle domu jsou potraviny Albret a veškerá další občanská vybavenost. S parkováním je to boj, ale nakonec se nějaké to místo vždycky najde. Jedinou nevýhodou tohoto bydlení je absence výtahu! Vzhledem k tomu, že je dům z většiny plný mladých lidí tak nejsou problémy s rušením nočního klidu. Sousedé jsou skvělí! V domě nebyl ani jeden konflikt, ba naopak můj soused má klíče, kdyby se náhodou něco stalo a já nebyla zrovna doma. Co se týká zvířat, tak každý v baráku má nějakého mazlíčka, takže žádný problém. Někdy mi soused chodí krmit kočky a já mu na oplátku venčit pejska. Musím říct, že je tady opravdová pohoda. Horší to je s hlukem z ulice, ale když mate ložnici do dvora, tak se krásně vyspíte i v létě když máte otevřená okna. Hned u domu je spoustu hospůdek a kaváren, takže žádná nuda. Vinohradskou doporučuji!
Reagovat

KOLÍNSKÁ 1773, Praha - Přidat recenzi

Hanina , 2016-02-13 22:56:18

Z rekonstruovaný dům s výtahem, zvonky s otvíráním z bytu. Špatné parkování, většinou pouze modrá zona. Rohový dům s Vinohradskou ulicí, pár minut chůze na Nám. Jiřího z Poděbrad nebo Floru. Přímo v domě je restaurace Apetit s hotovkami, naproti Potrefená Husa. Okolo vietnamci, menší obchůdky, Albert, masna, herna, všechny banky. Ideální bydlení v cenru dění. Nevýhodu shledávám v rychlém venčení psa. Všude okolo jen chodníky. Nikdo si také moc neláme hlavu se sbíráním hovínek:), ale to je asi na celých Vinohradech. Pokud máte víc času na procházky, da se venčit o kousek dál, v parku pod nam. Jiřího z Poděbrad nebo v Riegrových sadech.
Reagovat

LIBICKÁ 2139, Praha - Přidat recenzi

Kačenka , 2016-02-13 23:55:15

Vcelku klidná ulička na úpatí pražských Vinohrad,sama jsem byla překvapena jaký je tu klid ač se jedná o centrum.Před domy smrdí psí čůranky,bohužel nám pejskaři nechávají neustále od svých mazlíčku značkovat rohy našich vchodů a tak např. po ránu se ulicemi line nevábný puch močoviny.Sem tam v naší klidné uličce,která je lemována lípami a moc zde není vidět objevíme vykradené auto nebo na chodníku postávající fetáky.Jinak na bydlení super,máme okna do dvora a je tu větší klid než na kdejaké vesnici .Bohužel pro vlastní bydlení dost drahá lokalita ,ale mohu doporučit ,vše je v docházkové vzdálenosti.
Reagovat

NÁMĚSTÍ SVATOPLUKA ČECHA 1365, Praha - Přidat recenzi

Františka , 2016-02-14 00:37:06

příjemné místo k životu, blízko několik parků(Čechovo náměstí, Heroldovy sady, Grébovka), dopravní dostupnost v podstatě kamkoliv bez potíží(tramvaje, autobusy), školky, školy, obchůdky, kavárny blízko - v Moskevské, Kodaňské a okolí. Oblast se renovuje, dělají nové chodníky, přibývá kaváren...
Reagovat